o migrenie
leczenie
nasi specjaliści
kontakt

Lekarze wykonujący terapię botoksem

Lek. Kamila Bojakowska

Oddział Arkadia - Warszawa

Oddział Grunwaldzka - Gdańsk

Lek. Małgorzata Krzyżanowska

Oddział Alfa Plaza - Gdynia

dr n. med. Małgorzata Świerkocka

Oddział Grunwaldzka - Gdańsk

lekarz Joanna Kopcewicz-Wiśniewska

Oddział Chorzowska - Katowice

Lek. Marcin Huwer

Oddział Chorzowska - Katowice

Lek. Agnieszka Stepańczak

Oddział Galeria Malta - Poznań

Lek. Justyna Hryniewicz

Oddział Atrium – Warszawa

Dr n. med. Maria Wysocka-Bąkowska

Oddział Manufaktura - Łódź

dr n. med. Bartosz Polis

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. na Oddziale Neurologiczno-Udarowym Szpitala w Varbergu w Szwecji oraz Oddziale Neurologiczno-Udarowym w Pomorskim Centrum Traumatologii im. M. Kopernika. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób neurologicznych, migreny i dystonii przy pomocy toksyny botulinowej, zawrotów i bólu głowy oraz bólu kręgosłupa.

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Klinice Neurologii Dorosłych w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku oraz w Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy w Gdańsku. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób neurologicznych, migreny i dystonii przy pomocy toksyny botulinowej, zawrotów i bólu głowy oraz bólu kręgosłupa. Ma na swoim koncie publikacje medyczne.

Ukończyła liczne kursy oraz szkolenia. Jest posiadaczką certyfikatu GCP i NIHSS. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób neurologicznych, migreny i dystonii przy pomocy toksyny botulinowej, zawrotów i bólu głowy oraz bólu kręgosłupa.

Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Katedrze i Oddziale Chorób Zakaźnych oraz w Katedrze i Zakładzie Medycyny Rodzinnej SUM. Od 2008 r. prowadzi praktykę w zakresie medycyny rodzinnej i USG (biopsja cienkowigłowa), od 2011 r. w zakresie medycyny estetycznej a od 2017 r. jest wykładowcą na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej. Specjalizuje się w leczeniu i diagnostyce migreny.

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, Specjalistka neurologii. Specjalizuje się w leczeniu i diagnostyce bólu i zawrotów głowy, leczenia migreny toksyną botulinową, stwardnienia rozsianego, zespołów bólowych kręgosłupa, padaczki, chorób naczyniowych mózgu, otępienia, polineuropatii i chorób pozapiramidowych.

Przez 15 lat pracy zawodowej związana była z Oddziałem Neurologii i Oddziałem Udarowym oraz Pracownią Neurofizjologii. Swoją wiedzę i umiejętności systematycznie poszerza biorąc udział w ogólnopolskich kursach i konferencjach z zakresu neurologii. Specjalizuje się w diagnostyce neurofizjologicznej (EMG/ENG) oraz diagnostyce i leczeniu chorób nerwowomięśniowych. Zajmuje się również diagnostyką i leczeniem chorób układu nerwowego takich jak: migrena, bóle głowy i zaburzenia napadowe, choroby naczyniowe, zespoły korzeniowe kręgosłupa, choroby demielinizacyjne i neurodegeneracyjne.

Przez 15 lat ordynator Oddziału Neurologicznego i Udarowego. Stypendystka New England Med Centre, Tufts University, NEMC w Bostonie. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu migreny, zespołów bólowych, chorób naczyniowych mózgu, padaczki, zawrotów głowy, nerwicy czy zespołów psychosomatycznych. Doświadczenie w specjalistycznym leczeniu migreny zdobywała w Kopenhadze, Warszawie i Poznaniu. Ma na swoim koncie liczne publikacje medyczne.

Ukończyła specjalizację z neurologii w Klinice Neurologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Posiada 14 letnie doświadczenie. Stale podnosi swoje zawodowe umiejętności i kwalifikacje uczestnicząc w kursach oraz szkoleniach ogólnopolskich i międzynarodowych o tematyce neurologii. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób neurologicznych, różnicowaniu chorób pozapiramidowych oraz leczeniem ich, leczeniu migreny i dystonii przy pomocy toksyny botulinowej, w kręczu karku podaje toksynę botulinową pod kontrolą USG.

Ukończył szereg zagranicznych staży w dziedzinie neurochirurgii i chirurgii kręgosłupa, m.in. w Berlinie, Oxfordzie, Paryżu i St. Etienne. Aktywny uczestnik konferencji, m.in. The Global Spine Congress & World Forum for Spine Research, International Society for Pediatric Neurosurgery czy European Society for Pediatric Neurosurgery. Autor publikacji naukowych. Specjalizuje się w chorobach i urazach kręgosłupa, leczeniu przepukliny kręgosłupa, guzach rdzenia kręgowego, dyskopatiach i migrenach.

Absolwentka Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, Specjalista neurologii. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu migreny. Ma na swoim koncie publikacje medyczne.

Oddział Arkady Wrocławskie - Wrocław

Dr n. med. Anna Dołgan

Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu migreny.

Oddział Domaniewska - Warszawa

Lek. Ewa Chmielewska

Copyright © Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.

Wszelkie prawa zastrzeżone